У зоопарку дитинча гіпопотама хотіли згодувати тиграм

Зірку зоопарку міста Базель маленького гіпопотама Фарасі хотіли згодувати тигрові через брак місця у клітках. Адміністрація зоопарку цю інформацію спростовує.

У зоопарку швейцарського міста Базель намагалися убити і згодувати тиграм дитинча гіпопотама. За даними Wall Street Journal, маленький гіпопотам на ім'я Фарасі, що народився в листопаді минулого року, через брак місця в зоопарку намагалися "ліквідовувати", згодувавши його тигрові з сусідньої клітки.

Прес-секретар зоопарку Таня Дітріх спростувала цю інформацію. "Випадки, коли нам доводиться вбивати тварин і згодовувати їх хижакам, дуже рідкі. Ми не збиралися чинити так з Фарасі", - сказала Дітріх.

За словами представників адміністрації зоопарку, Фарасі став "зіркою" закладу і залишиться в зоопарку, поки йому не знайдуть притулок у іншому місці. "Ми упевнені в тому, що знайдемо місце для нього. Повідомлення в пресі про те, що ми хотіли його убити через брак місця, безпідставні", - сказала прес-секретар.

Дитинча гіпопотама щонайменше на рік залишитися з матір'ю, оскільки він харчується ще її молоком, і, за словами прес-секретаря зоопарку, пошуки нового місця для Фарасі не настільки невідкладні. Вона також відзначила, що, цілком можливо, Фарасі, як і семеро його братів та сестер, яких раніше віддали до інших зоопарків, передадуть якомусь зоопарку на території Європи.

Читайте також:

Мавпа вбила кокосом свого господаря

Тигр розтерзав відвідувача зоопарку

Орангутанг зробив прогрес в науці - навчився свистіти

Малюків-сурікатів, що народилися в неволі в Сіднеї, показали публіці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: