Учасників погромів у Ванкувері заманюють до поліції спа-процедурами

Учасників погромів у Ванкувері заманюють до поліції спа-процедурами

У мережі спа-салонів вважають, що тим, хто брав участь у погромах, варто навчитися заспокоюватися і розслаблятися.

Рекламна акція для учасників погромів у Ванкувері. Ілюстрація Eccotique Spas
Мережа спа-салонів у Канаді пообіцяла вручити купон на відвідування своїх процедур всім учасникам червневих погромів у Ванкувері, які погодяться добровільно здатися поліції.

Рекламна акція, організована мережею Eccotique, була запущена 13 жовтня. Всі бажаючі взяти в ній участь можуть прийти в спа-салон, залишити свій відбиток пальця, а потім відправитися в поліцію. Коли вони повернуться в спа-салон із заповненою формою про арешт, вони отримають купон під назвою "Заспокойся та забудь про стрес". Ваучер на суму в 50 доларів дозволяє власникові записуватися на різні процедури в салоні.

Рекламна кампанія супроводжується плакатами, що зображають чоловіка в косметичній масці, який фотографується для поліцейського досьє. Плакат закликає погромників: "Ви не платите ні за що під час погромів. Навіщо зупинятися?"

Президент мережі Eccotique Мілейн Соліго вважає, що люди, які влаштовували погроми в червні, повинні навчитися заспокоюватися і розслаблятися. "Підозрювані зможуть нарешті примиритися зі своєю совістю, а поліція побачить, що справедливість взяла своє," - заявила Соліго.

Нагадаємо, погроми у Ванкувері почалися 15 червня після поразки канадського хокейного клубу "Ванкувер Кенакс" в Кубку Стенлі. Розлючені вболівальники вийшли на вулиці міста, де почали бити вітрини, а також перевертати і підпалювати машини. В результаті заворушень 150 осіб було госпіталізовано, а 100 осіб - заарештовано.

Читайте також:

Закохані, які цілувалися посеред погромів у Ванкувері, відмовилися від 10 млн доларів

Поліція Ванкувера шукає винних у "хокейному повстанні" по фотографіях

Хітом YouTube стала реклама, де жінки за допомогою стриптизу крутять педалі

Англійські водії хочуть возити собак з ременями безпеки

Повʼязані теми:

Наступна публікація