Учені розробили гідрокостюм, який захищає від акулячих зубів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У такому костюмі є шанс вижити після нападу акули.

Дослідники з Університету Фліндерса (Австралія) розробили новий вид гідрокостюму, який, на їхню думку, може протистояти укусам великої білої акули. Про це повідомляє видання Mirror.

Команда розробила два типи захисних тканин з додаванням у стандартний неопрен поліетиленових волокон надвисокої молекулярної маси, які часто називають "найсильнішим волокном світу".

Хоча сила укусу акули здатна зламати людині кістки, але принаймні в такому костюмі вона вже не помре від крововтрати.

"Ми розуміємо, що всі проблеми це не вирішить: костюм не здатен запобігти всім травмам і переламам у разі зустрічі з акулою. Але навіть просте зменшення обсягу рани здатне мінімізувати крововтрату, і, поряд з терміновими екстреними заходами, це знизить смертність серед плавців", - зазначив Чарлі Хувенерс, доцент Університету Фліндерс.

Щоб перевірити їхню стійкість, дослідники проводили проби на проколи та розриви в лабораторії, перш ніж кидати матеріали у воду, де великі білі акули продовжували їх кусати.

"Наші результати показали, що обидві випробувані тканини можуть забезпечити певний захист від укусу акули і можуть бути використані як частина стратегії пом'якшення укусу акули", - розповів дослідник Хувенерс.

Як відомо, білі акули - це найнебезпечніший для людини вид акул, саме їй приписують більшість нападів на людей. У середньому вони виростають до 4,6 м завдовжки.

Нагадаємо, 29 жовтня повідомлялося, що біля берегів Австралії акула напала на британських туристів. Один з них втратив ногу.

Відео Концерт на яхті: рок-гурт KISS виконав пісні для білих акул в Австралії

Шоу влаштували в австралійському Порт-Лінкольні. Щоправда, без гітариста та вокаліста Пола Стенлі. Він захворів на грип. Через це довелося скасувати кілька запланованих концертів, але залишити хижаків без музики рокери не змогли. Сценічним майданчиком стала невелика яхта.  

Концерт на яхті: рок-гурт KISS виконав пісні для білих акул в Австралії

Залиште свій коментар

Вибір редакції