Учені з’ясували, що сексуальну орієнтацію можна обрати ще в утробі матері

Учені з’ясували, що сексуальну орієнтацію можна обрати ще в утробі матері

Ілюстрація

Як з'ясувалося, що у жінок, народжених з гіперплазією наднирників, є схильність до чоловікоподібної поведінки і лесбіянства.

Ізраїльським ученим вдалося зупинити розвиток схильності до гомосексуальної орієнтації дитини ще в утробі матері.

У ході дослідження з'ясувалося, що у жінок, народжених з гіперплазією наднирників, була схильність до чоловікоподібної поведінки і лесбіянства.

Вчені припустили, що дексаметазон (препарат, який лікує гіперплазію), здатний запобігти розвитку нетрадиційної сексуальної орієнтації, а також вплинути на формування гомосексуальних інтересів у дівчаток, які схильні вибирати чоловічі професії і хобі.

Нагадаємо, британські учені дійшли висновку, що сексуальна орієнтація і статева приналежність впливають на здібність орієнтуватися на місцевості.

Згідно з даними дослідження, найкраще за всіх орієнтуються по карті гетеросексуальні чоловіки, найгірше - гетеросексуальні жінки.

Було встановлено, що гетеросексуальні чоловіки читають карти краще, ніж чоловіки-геї. Лесбіянки у свою чергу програли гомосексуальним чоловікам в здатності орієнтуватися. Але найгірші результати показали гетеросексуальні жінки - їх обійшли і лесбіянки, і геї, і гетеросексулаьні чоловіки.

Читайте також:

Сексуальна орієнтація допомагає читати карти

Євросоюз закликав судити гомофобів

Перший гей-парад в Китаї пройшов без параду та без китайців

Повʼязані теми:

Наступна публікація