Учені запропонували використовувати ніс для виявлення терористів

Нові технології, що зчитують унікальність форми носа, можуть бути використані для ідентифікації нелегальних іммігрантів, терористів та злочинців,

Новий вид зброї проти міжнародного тероризму придумали вчені. За їхніми словами, величезну допомогу в боротьбі з однією з головних проблем сучасності може надати людський ніс, передають британські ЗМІ.

Нові технології, що дозволяють зчитувати унікальність форми кожного носа, можуть бути використані для ідентифікації нелегальних іммігрантів, терористів та злочинців, стверджують експерти. При цьому ніс - навіть більш надійне джерело інформації, ніж відбитки пальців та райдужна оболонка ока, вважають вони.

Новий розроблений сканер, що отримав назву PhotoFace, робить кілька моментальних знімків носа з різних кутів. Ці дані аналізуються виходячи із шести основних носових форм. Потім зображення носа тестуються спеціальною комп'ютерною програмою, яка аналізує найменші подробиці будови цієї частини обличчя.

Розробка належить вченим з Університету Бата (Південна Англія). За словами провідного дослідження доктора Едріана Еванса, носове сканування в майбутньому може витіснити менш надійні способи ідентифікації, що використовуються сьогодні.

"Райдужна оболонка - це важливі біометричні дані, проте їх важко точно визначити через вік і окулярів, які їх можуть приховувати, - говорить Еванс. - Ніс набагато простіше фотографувати і важче сховати, тому система, яка упізнає носи, може працювати краще".

Читайте також:

В іноземців не будуть брати відбитки пальців при в'їзді до України

Туристам, щоб повернутися з США, доведеться здавати відбитки пальців

В іноземців будуть брати відбитки пальців та сканувати сітківку ока

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: