Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці шокували світ екстремальною аеробікою біля аеропорту Сен-Мартена

Відзнятий кадр розлетівся по всіх континентах.

Українські акробати опублікували фото, як на пляжі карибського острова Сен-Мартен майже торкаються літака, що заходить на посадку. Світлина розлетілася світовими ЗМІ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак замість захоплення акробати отримали критику за те, що наражають себе на небезпеку. Рік тому на цьому ж пляжі острова Сен-Мартен, де розташований найекстремальніший аеропорт світу, потоком повітря від турбіни літака знесло жінку – вона померла від травм.

Олег Колісніченко та Юлія Нос заспокоїли інтернет-спільноту тим, що працюють у парі вже три роки, а літак здається так близько лише тому, що фотограф ліг на пісок, аби зробити цей кадр. Насправді ж шасі від ніг Юлії було на значній відстані.

ВідеоУкраїнські акробати зробили ризиковану світлину на пляжі Сен-Мартен

Акробати опублікували фото, як на пляжі карибського острова Сен-Мартен майже торкаються літака, що заходить на посадку. Світлина розлетілася світовими ЗМІ. Однак, замість захоплення, акробати отримали критику за те, що наражають себе на небезпеку. Олег Колісніченко та Юлія Нос працюють у парі вже три роки. Кажуть, літак здається так близько лише тому, що фотограф ліг на пісок, аби зробити кадр. Насправді шасі від ніг Юлії було на значній відстані. 

Українські акробати зробили ризиковану світлину на пляжі Сен-Мартен

Залиште свій коментар

Вибір редакції