Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці у День Валентина шукають картинки з погрозами і листівки для собак

Яндекс склав рейтинг пошукових запитів українців до Дня Валентина.

Інтернет-користувачі починають активно цікавитися Днем святого Валентина ще з середини січня, переважно шукаючи сценарії святкування та подарунки для коханих.

Дивіться фото: "Сталінтінка тоталітарна": інтернет вибухнув фотожабами на День Валентина

Згідно з ТОП-10 пошукових запитів у Яндексі українці шукають "день святого Валентина", "що подарувати хлопцеві на 14 лютого", "валентинки своїми руками", "валентинки картинки", "сценарій на 14 лютого", "день святого Валентина картинки", "подарунки на День святого Валентина своїми руками", "привітання з Днем святого Валентина", "день святого Валентина вірші".

Читайте також: Де святкувати День Валентина: 10 найромантичніших місць України

Зазначимо, окрім стандартних запитів українців зустрічаються й дещо кумедні. Наприклад у Києві шукали "валентинки з погрозами", в Одесі – "що подарувати на 14 лютого хлопцеві маталісту", у Хмельницькому цікавилися, як день Валентина святкують в Африці.

В Черкасах валентинки хотіли дарувати собакам, а у Рівному чомусь переймалися тим, як поводити себе, коли отримуєш валентинку.

За даними Яндекс, близько 25% всіх святкових запитів українців пов'язані з пошуком подарунків.

Дивіться фото: У світі День закоханих відзначають з рибами, масовим весіллям, а єгиптянам радять не святкувати

Цікаво, що майже половина з них запитують, як зробити подарунок своїми руками, а деякі розшукують конкретні речі, наприклад, подушки для закоханих, малюнки на футболки, рукавиці для закоханих тощо.

Майже 20% запитів - це пошук готових валентинок та інструкцій з їх виготовлення. Охочих виділитися цікавлять валентинки з солоного тіста, валентинки з кави, валентинки з кулінарної глини.

Ще близько 15% запитів пов'язані з різними святковими заходами в навчальних закладах. Крім того, українці шукають святкові конкурси, вірші і рецепти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції