Українець чотири роки видавав себе за студента престижного американського виш

Хлопцю висунули обвинувачення у викраденні особистих даних та підробці документів.

В університеті Пенсильванії заарештували українця, який протягом чотирьох років вдавав із себе студента-американця вищої школи Harrisburg. Про це повідомляє ABC news.

23-річний українець Артур Самарін під вигаданим ім'ям продовжував навчатися у вищій школі Harrisburg після того, як його віза закінчилася у 2012 році. Він видавав себе за 18-річного Ашшера Поттса та брав активну участь у діяльності шкільних товариств.

За словами поліції, він мав водійське посвідчення та карту соціального забезпечення на ім'я Поттса. Наразі йому висунули обвинувачення у викраденні особистих даних та підробці документів.

Один із студентів вищої школи, Марсель Маккескілл, який навчався разом з Самаріним, був вражений, коли дізнався про реальну особистість хлопця.

"Чесно кажучи, він був дуже респектабельний хлопець. Він був ідеальним зразком для наслідування", - розповів він.

Наразі невідомо, як викрили Артура Самаріна. Однак, він був заарештований просто в класі.

Зазначимо, у травні 2014 року Артур Самарін зустрічався з членом палати представників штату Пенсільванія Петті Кім. Вона вручила "Ашеру Поттсу" сертифікат, представляючи його, як нового члена відомої в США освітньої організації Національне товариство честі.

Артур Самарін
bbc.com/ukrainian
Артур Самарін зустрічався з членом палати представників штату Пенсільванія Петті Кім.

Нагадаємо, раніше у США студент-медик вдавав із себе хворого за допомогою навушників, щоб уникнути екзамену. Після цього американець став зіркою Інтернету.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: