Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець проведе рік за ґратами із левами, якщо меценати "скинуться" на притулок для царів звірів

Чоловік збирається прожити рік у клітці  

Запорізький художник Олександр Пилишенко розпочав підготовку до чергового експерименту на виживання. Вже найближчим часом митець має намір знову оселитись під одним дахом із левами. Цього разу чоловік житиме з хижаками цілий рік, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Олександр вже не уявляє, як можна боятися цих "кошенят". Майже кожного зі своїх сімох левів чоловік знає чи мало не від їхнього народження, тож жодного страху не має. Запорізький художник хоче побити власний рекорд і прожити у клітці з левом цілий рік.

Майбутні труднощі ентузіаста не лякають. Кілька років тому Олександр побив рекорд Гіннеса, проживши під одним дахом з левицею 36 днів. Під час експерименту левів у клітці побільшало, аджелевиця народила двійню, а безстрашний художник навіть допомагав тварині при пологах.

Дивіться також: Американець прожив два тижні в клітці з левами

Знову зайти у вольєр, та ще й на цІлий рік, Олександра змушує поки що нездІйснена мрія – збудувати притулок для старих та хворих левів. Під час минулого експерименту він сподівався заробити на це гроші, але реальної допомоги від спонсорів так і не дочекався. Будівництво розпочалось ще у 2007, але з настанням кризи усі роботи зупинились. Тут зведено уже половину майбутніх вольєрів. Заради здійснення своєї мрії Олександр ладен провести рік за ґратами, та ще й разом із хижаками.

Але суму тепер обумовлює наперед — $ 365 тисяч. Мовляв, саме ця сума необхідна для проведення цього проекту і продовження будівництва екологічного парку.

У родині Олександра кажуть, що зупинити чоловіка неможливо. Хай уже хоч за ґратами живе, аби не втік кудись на заробітки.

Встановлення безпрецедентного рекорду розпочнеться, щойно майбутні меценати відгукнуться на незвичну пропозицію. Дзвінків від благодійників наразі не було.

Коресподенти ТСН Яків Носков, Андрій Хуповка

ВідеоХудожник із Запоріжжя оселиться разом з левами

Залиште свій коментар

Вибір редакції