Українець винайшов співочі памперси

Український винахідник, відомий тим, що створив "співочі" презервативи й ложки, тепер поставив динамік на підгузник.


Український винахідник, відомий тим, що створив "співочі" презервативи й ложки, тепер поставив динамік навіть на таку напозір немузикальну річ, як дитячий підгузник, - пише Ірина Ломейко, "Утро.ua”.

Доцент Запорізького національного університету Григорій Чаусовський нещодавно розробив мініатюрний аплікатор багаторазового використання для одноразових підгузників будь-яких типів. Простіше кажучи – для памперсів.

Для чого памперсам музичний супровід? Все дуже просто – аби батьки знали, що підгузник увібрав у себе максимально припустимий об'єм рідини і вимагає заміни. Повний памперс, завдяки диво-розробці запоріжця, почне пищати. Утім, за словами вченого, "музичний тон сигналізації характеризується мелодійністю, що, у свою чергу, виключає порушення сну або переляк дитини."

Працює нехитрий прилад так: невеликий дріт із сенсором поміщають до підгузника й фіксують на ньому. "Музичну" ж частину пристрою можна повісити, приміром, на ліжко. Примітно, що конструкція розробки передбачає можливість підключитися й до мобільного телефону, що дозволяє контролювати гігієнічний стан підгузника з будь-якої точки планети.

На думку винахідника, музичний підгузник абсолютно незамінний – він полегшить нелегку працю догляду за дитиною й не дасть хвороботворним бактеріям розмножитися на ніжній дитячій шкірі. Адже переповнений підгузник може стати причиною виникнення цілого ряду захворювань: дерматиту, локального підвищення температури, парникового ефекту, зайвого механічного тиску на статеві органи дитини, ефекту компресу.

Запорізький винахідник видає на-гора ноу-хау взагалі щотижня. Так, він розробив унікальний метод боротьби з палінням за допомогою "електронної сигарети". Григорій Чаусовський керувався тезою про те, що людина звикає не стільки до нікотину, скільки до сигарети, затягування й диму, який вона видихає. Його альтернативну "сигарету" встромляють у ніздрю, і вона не димить, а світиться синім променем на кожному видиху. Така сигарета покликана заспокоїти людину і дозволити їй концентруватися. Цей винахід Чаусовський назвав "гармонізатором психічного стану людини" 

Григорій Чаусовський демонструє свій винахід (Фото: www.mig.com.ua)
Григорій Чаусовський демонстрував навіть "психотехнологію самореформування щасливої долі". (Фото: www.mig.com.ua)

Звісно, це ще не все. Запорізький винахідник приділив увагу й автоаматорам. Чаусовський розробив перстень, який водій одягає на палець і який попереджає його про зниження пильності під час управління транспортним засобом. Щойно водій відволікається від керування, розмовляє по мобільному телефону, починає засинати, намагається управляти "одним пальцем" тощо, диво-кілечко починає вібрувати в нього на пальці, ніби попереджаючи його, що він своєю поведінкою створює передаварійну ситуацію.

Чаусовський також здійснив революцію в схудненні, створив келих, що виголошує тости, й розробив унітаз, який допомагає людям подолати депресію. А найвідоміший його винахід – музичні презервативи – наробили галасу навіть в іноземних ЗМІ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: