Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська парашутистка виконала свій 10-тисячний рекордний стрибок

кстремалка провела в небі 45 років.

Українська парашутистка Людмила Яковлєва виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом. Він у неї став десятитисячним. Серед її студентів - понад дві сотні парашутистів, в особистому заліку - рекорди світу та України, йдеться у сюжеті "ТСН.16;45".

Її життя - це небо, літаки та стрибки. Парашутистка Людмила Яковлева знала, чого хоче, коли була ще зовсім маленькою. Найперший стрибок вона виконала у 17 років на аеродромі Сімферополя, перше фото в небі - чорно-біле.

"Гагарин полетел, мне было шесть лет, Терешкова полетела - мне было восемь лет. Я знала, что буду прыгать с парашютом", - пригадує Людмила.

Вона провела в небі 45 років. Кожна чергова тисяча стрибків для Людмили Яковлевої була святом. На сьому тисячу їй подарували розмальовану футболку.

Людмила Яковлєва хотіла, аби це був звичайний робочий стрибок, але друзі забажали зібрати в небі святкову фігуру. Тому жінка приймає привітання спочатку в літаку, а потім - і у вільному падінні. Одне з найкрутіших досягнень Яковлєвої - стрибок на північний полюс - у 2000 році в складі арктичної експедиції.

Людмила також встановила світовий рекорд разом із командою зі 181 жінки, які одночасно перебували у небі. Жінка стверджує, що готова змагатися із тими, хто вирішить побити її рекорд.

ВідеоУкраїнка виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом

Він у неї став десятитисячним. Серед її студентів понад дві сотні парашутистів, в особистому заліку рекорди світу та України. Хоча до свого ювілейного виходу з літака сама спортсменка поставилася спокійно. У той час, як її учні та колеги вимагали свята.  

Українка виконала свій ювілейний рекордний стрибок із парашутом

Кореспондент Наталія Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції