Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бенедикт Камбербетч став героєм обкладинки українського підручника з літератури

Щоправда, знімок не зовсім відповідає початковому задуму видавців.

Зображення британського актора Бенедикта Камбербетча з’явилося на обкладинці українського підручника із зарубіжної літератури для 10 класу, йдеться у BBC

Цю книжку видали за кошти державного бюджету, і вона має гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Керівник колективу, який видавав підручник, та доктор філологічних наук Ольга Ніколенко сказала, що Камбербетч на підручнику з’явився невипадково. 

"Ми хотіли, щоби цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі", - сказала автор.

Також вона додала, що у підручнику "є рубрика Артгалерея, де ми розповідаємо про втілення Гамлета в різних країнах, говоримо про постановку "Гамлета" учнями Леся Курбаса, про британський фільм з Лоуренсом Олів'є".

книжка підручник школа література Камбербетч
gramota.kiev.ua

Однак фото Камбербетча з обкладинки - не з класичної вистави шекспірівського "Гамлета". Цей знімок зробили під час постанови п’єси Тома Стоппарда "Rosencrantz and Guildenstern are dead", де актор зіграв героя Розенкранца. У цій трагікомедії Том Соппард подивився стороннім оком на "Гамлета", адже Розенкранц у класичному творі - другорядний.

Нагадаємо, батьки учнів 3 класу Ірпінського гуманітарного ліцею обурилися підручником російської мови. З перших сторінок на ньому вчать символів Росії, розповідають про дружбу народів і приховано погрожують, мовляв, воювати з Росією небезпечно. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції