Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські хакери змусили "Гобліна" Аксьонова слухати гімн України і пісні групи "Ленінград"

"Чиновники" були дещо збентежені.

Українські хакери зламали камери в "адміністрації" окупованого Красноперекопська у Криму під час відеоконференції з "прем'єром" Криму Сергієм Аксьоновим.

В цей час в залі перебували "мер" Красноперекопська та інші "чиновники". Зламавши камеру, хакери включили через неї пісню групи "Ленінград" "Москва, по ком звонят твои колокола?". Після цього "чиновникам" дали послухати гімн України.

В описі до відео йдеться, що у багатьох камерах встановлений мікрофон і динамік і в режимі двостороннього зв'язку можна подавати звуки на камеру

"Всі звуки, які подавалися на камеру, чули всі адміністрації, і навіть Сергій Аксьонов", – заявляють хакери.

Нагадаємо, українські хакери "КіберХунта" 24 жовтня заявили, що нібито отримали доступ і повністю контролюють листування у пошті помічника президента Росії Владислава Суркова.

Сайт InformNapalm опублікував у Мережі частину документів, які українські хакери дістали під час зламу пошти Суркова. "Хактивісти" надали файл із гігабайтом інформацію, яку вони взяли із поштової скриньки приймальні Суркова. Також у тексті вказано, що хакери отримали доступ до ПК, що розташований безпосередньо в приймальні помічника російського президента.

В адміністрації президента РФ ознайомилися з опублікованим листуванням та заявили, що Сурков не користується електронною поштою.

Своєю чергою у МВС також підтвердили автентичність листування путінського помічника Суркова. Правоохоронці провели відповідні експертизи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції