Українські ВІПи уже вирішили, де відпочиватимуть на травневі свята

Відомі люди України намагаються бути з дітьми, навідати батьків, заспокоїти нерви риболовлею або ж роботою на першотравень.

Українські ВІПи віддають перевагу сімейному відпочинку на Батьківщині і зраджують закордонам. Чи то лише чотири дні офіційних вихідних, чи то криза б'є по кишенях багатих, однак опитані відомі люди у бік кордону і не дивляться.

Так Павло Зібров вважає, що на чотири про моря-океани на травневі свята - розігнатись ніде, тому відпочинок обирає на своїй рідній землі. "Тут, в країні, на дачі, сезон відкрився дачний, в мене риба є, вже ловиться, карпи, соми, раки. Куди їхати", - розповідає співак.

Куди їхати вже обрав і Юрій Павленко - молода сім'я міністра молоді та спорту - вирішила автомобілем об'їхати найцікавіше в країні. Маршрут вже обрано. "Перший, який у нас погоджений на сімейній раді – Кам’янець-Подільський, на фортецю, далі Хотин", - розповідає Павленко.

Інші політики переважно трудогололіки. Якби не день народження сестри, яка живе в Криму - так би і працювала Олександра Кужель на всі свята.

Микола Катеринчук своїй родині повноцінний першотравневий відпочинок із главою сім'ї також не подарував. "Думаю, що будемо в Трускавці, можливо під Києвом, але будемо працювати", - розповідає політик.

І лише мати двох дітей Ірена Кільчицька на першотравень відпочине за кордоном. Їде до Парижа: " До родини. Я взяла відпустку і поїду з дітьми відпочину".

Подарунок своєму синові зробить і Ірина Білик - буде з дитиною цілодобово. А от де саме - прихильники не дізнаються ніколи.

Першотравень збирає родини - відомі люди України намагаються бути з дітьми, навідати батьків, заспокоїти нерви риболовлею або ж роботою - і все в Україні. А море - нехай почекає, кажуть ВІПи - десь до червня.

Детальніше про відпочинок українських зірок та політиків – дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

На травневі свята в Україні будуть дощі та грози

Лісові пожежі підбираються до Києва

На травневі свята українців не будуть пускати в ліси

Найдивніші фестивалі світу
 

ВідеоДе святкують першотравень VIP`и

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: