Перейти до змісту
Український "Бетмобіль" відтепер їздить дорогами Монако: хто став новим власником ексклюзивного авто

Український "Бетмобіль" відтепер їздить дорогами Монако: хто став новим власником ексклюзивного авто

Цей автомобіль виготовили для зйомок у фільмі про Бетмена.

Український "Бетмобіль" на дорогах Монако. Два роки тому ТСН розповідала про цю супергеройську машину. Тоді, щоправда, її помічали на столичних трасах. Та нещодавно авто змінило і прописку, і власника.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Футуристичний "Бетмобіль" на причепурених монакських вулицях привертає до себе більше уваги, ніж буденні "Майбахи" чи "Роллс-Ройси". На лазуровий берег машину привезли нещодавно, лафетом. На ній досі стоїть український номерний знак із пропискою Київської області.

Два роки тому суперкар можна було зустріти в Києві чи Вишневому. Саме в Україні машину реставровували та настроювали. Майстрам її віддали не на ходу, деякі елементи корпусу були пошкоджені. За рік роботи брухт перетворили в суперкар.

"У бокові турбіни ми вставили справжні кулемети. Вони справжні — з літака. Трішки укорочені, але не стріляють. Демілітаризація повна", — говорить Ігор Тарабанчук, керівник тюнінг-ательє.

Цей автомобіль виготовили для зйомок у фільмі про Бетмена. Він був дублером основної машини. Згодом його купив українець, а нещодавно — продав.

У суперавто відчуваєш суперсилу, каже Мухамед, новий власник. Чоловік навіть не одразу повірив, що така машина взагалі існує.

Український "Бетмобіль" Мухамед називає окрасою власної автоколекції. Але вартості диво-транспорту не розкриває, каже: ціна таких машин не вимірюється грішми.

Відео Український "Бетмобіль" їздить по дорогах Монако

Український "Бетмобіль" на дорогах Монако. Два роки тому ми розповідали про цю супергеройську машину. Тоді, щоправда, її помічали на столичних трасах. Та нещодавно авто змінило і прописку, і власника. Чи відчуває він у собі суперсилу, коли кермує суперкаром - дивіться.    

Український "Бетмобіль" їздить по дорогах Монако

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин