Український "Бетмобіль" відтепер їздить дорогами Монако: хто став новим власником ексклюзивного авто

Дата публікації
Перегляди
1973
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Український "Бетмобіль" відтепер їздить дорогами Монако: хто став новим власником ексклюзивного авто

Цей автомобіль виготовили для зйомок у фільмі про Бетмена.

Український "Бетмобіль" на дорогах Монако. Два роки тому ТСН розповідала про цю супергеройську машину. Тоді, щоправда, її помічали на столичних трасах. Та нещодавно авто змінило і прописку, і власника.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Футуристичний "Бетмобіль" на причепурених монакських вулицях привертає до себе більше уваги, ніж буденні "Майбахи" чи "Роллс-Ройси". На лазуровий берег машину привезли нещодавно, лафетом. На ній досі стоїть український номерний знак із пропискою Київської області.

Два роки тому суперкар можна було зустріти в Києві чи Вишневому. Саме в Україні машину реставровували та настроювали. Майстрам її віддали не на ходу, деякі елементи корпусу були пошкоджені. За рік роботи брухт перетворили в суперкар.

"У бокові турбіни ми вставили справжні кулемети. Вони справжні — з літака. Трішки укорочені, але не стріляють. Демілітаризація повна", — говорить Ігор Тарабанчук, керівник тюнінг-ательє.

Цей автомобіль виготовили для зйомок у фільмі про Бетмена. Він був дублером основної машини. Згодом його купив українець, а нещодавно — продав.

У суперавто відчуваєш суперсилу, каже Мухамед, новий власник. Чоловік навіть не одразу повірив, що така машина взагалі існує.

Український "Бетмобіль" Мухамед називає окрасою власної автоколекції. Але вартості диво-транспорту не розкриває, каже: ціна таких машин не вимірюється грішми.

Український "Бетмобіль" їздить по дорогах Монако

Український "Бетмобіль" їздить по дорогах Монако
Наступна публікація