"Україну" продають по шматочках

Найціннішою частиною футбольного поля львівського стадіону виявився шматок газону з позначкою центра.

Стадіон
Стадіон "Україна" у Львові (Фото - ukrsoccerhistory.com)
Львівські «Карпати» провели досить оригінальну акцію для своїх уболівальників. Клуб влаштував аукціон з продажу частин газону стадіону «Україна». "Карпати" влаштували аукціон із продажу частин газону стадіону "Україна". 

На торги були виставлені наступні шматки поля: центр, 11-метрові позначки, кутові сектори. Стартова ціна кожного лота склала 25 гривень. 

Найбільший інтерес викликав шматок трави з крапкою, що позначає центр поля. У результаті ця крапка була продана за 505 гривень. 

У 1963 році львівські «Карпати» почали з цієї відмітки перший матч на своїй домашній арені. З тих пір траву цього газону топтала маса знаменитостей. Серед них Блохін, Буряк, Дасаєв, Колотов, Кіпіані, Чівадзе, Мунтян, Черенков, зарубіжні футболісти. 

Також на цьому газоні тричі (і всі рази успішно) грала збірна України з Андрієм Шевченком. Тут же в 1992 році був визначений перший чемпіон незалежної України з футболу. 

11-метрова позначка була віддана за 500 гривень. Шматочки поля, з яких подавали кутові, продані за 40 - 50 гривень. 

Власник кожного шматочка газону стадіону «Україна» одержить спеціальний сертифікат, що підтверджує оригінальність трав'яного покриття.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: