"Укртатнафта" відбиває атаки котів та собак

З території нафтопереробного заводу були вивезені коти та собаки, які ставали причинами збою в роботі підприємства.

Адміністрація ЗАТ “Укртатнафта” провела цілеспрямовану компанію по вивезенню з території підприємства всіх котів та собак.

Натомість, вивезені в еміграцію тварини вважають краще повернутися додому й жити на підприємстві.

Про те, що тварини “атакують” нафтопереробників на заводській комісії з якості повідомив в.о. головного інженера підприємства Валерій Берляєв.

За його словами, останнім часом ЗАТ “Укртатнафта” пережила дві крупних аварії, пов’язаних з нашестям котів, які сталися 30 травня та 8 червня. Після першої було дано розпорядження всім службам – перекрити доступ тварин до обладнання і зачинити двері підстанцій.

У результаті другої аварії, почалися збої одразу на 11 об’єктах заводу – зупинилося насосне та інше обладнання. Виникли збої в комп’ютерах, роботі лабораторного обладнання та зупинилася припливна вентиляція.

“Після першого незначного випадку в підрозділах заводу було вжито ряд заходів з метою запобігання подібних ситуацій. Зокрема, кількох котів вивезли з заводу. Але, як йдеться в одній з доповідних записок, кіт, що жив на одному з об’єктів, тричі знову повертався на завод, після кількох днів відсутності”, - повідомив Берляєв.

Результатом цього стало коротке замкнення, причиною якого стала тварина.

Читайте також:

У ставку під Одесою завелися крокодили

Англійські собаки здають кров, щоб отримати іграшку

"Мобільні" золоті рибки та коти попереджають самогубства

Черновецький запропонував киянам жетони зі стразами для собак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: