Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Унікальний талант: художниця з Нідерландів малює дві картини одночасно обома руками

Клієнти мало не в чергу стають, аби придбати її картину.

Дві геть різні картини може одночасно створити художниця з Нідерландів Раджасенна. Дівчина малює і лівою, і правою руками, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

25-річна мисткиня захоплюється малюванням із дитинства, та, як більшість художників, писала картини однією рукою. Зазвичай це були портрети знаменитостей або просто вигадані персонажі з фантастичного світу. 

Півроку тому вона вирішила вдосконалити свою майстерність і спробувати попрацювати одразу обома. Після численних спроб і тренувань створила свій перший шедевр. Точніше - два шедеври водночас. 

Тепер Раджасенна - одна з найпопулярніших художниць у Нідерландах, і клієнти мало не в чергу стають, аби придбати її картину.

Відео Художниця із Нідерландів може створити дві різні картини одночасно двома руками

Зліва - автопортрет, справа - фантастична істота. Дівчина малює і лівою, і правою рукою. 25-річна мисткиня захоплюється малюванням з дитинства, та, як більшість художників, писала картини однією рукою. А пів року тому вона вирішила вдосконалити свою майстерність і спробувати попрацювати одразу обома. Після численних спроб і тренувань створила свій перший шедевр.  

Художниця із Нідерландів може створити дві різні картини одночасно двома руками

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції