Унітаз і опудало кабана: працівники європейських готелів пригадали найдивніші крадіжки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Унітаз і опудало кабана: працівники європейських готелів пригадали найдивніші крадіжки

pixabay.com

Найчастіше з готелів зникають рушники та халати.

Гід по готелях Wellness Heaven провів дослідження щодо крадіжок, які скоюють клієнти, та розповів про найчастіші та найдивніші з них. Перші місця за кількістю впевнено посідають рушники, халати та інший реквізит для ванних кімнат, бань і душових.

Рідше, але теж досить регулярно, відвідувачі готелів прихоплюють із собою з номерів вішалки для одягу та приладдя для письма – ручки, папір тощо. Також серед поширених об’єктів крадіжок опинилися ложки та виделки, косметика, батарейки, настінні картини чи інші прикраси інтер’єру.

До найбільш неординарних випадків крадіжок потрапили зникнення всієї сантехніки з кімнати у Берліні – гість забрав із собою навіть раковину та зливну трубу. Власник одного з італійських готелів зізнався, що троє невідомих чоловіків у комбінезонах винесли просто через вестибюль закладу рояль. А постоялець одного з закладів у Франції намагався прихопити з собою опудало кабана, однак його викрили та перешкодили цим намірам. Утім, друзі цього чоловіка згодом викупили це опудало та подарували його на весілля своєму приятелю-диваку.

Як повідомлялося, в японському місті Фукуока туристам пропонують номер у готелі вартістю один долар, але за однієї умови. Низька плата вартістю у 130 єн (1$ або 24 грн) зумовлена згодою на трансляцію життя гостей на YouTube.

До гірського готелю в Болгарії дикий ведмідь навідується для купання в басейні

До гірського готелю в Болгарії дикий ведмідь навідується для купання в басейні
Наступна публікація