На Заході назвали професії майбутнього

До двадцятки професій, до яких слід готуватися майбутнім учасникам ринку праці, увійшли виробники штучних частин тіла.

Уряд Великобританії опублікував доповідь, присвячену професіям, які стануть актуальними і затребуваними в найближчі десятиліття. 

Витяги з доповіді були оприлюднені на сайті ScienceSoWhat. До двадцятки професій, до яких слід готуватися майбутнім учасникам ринку праці, увійшли виробники штучних частин тіла. На друге місце потрапили нано-медики, а третє місце зайняли фермери, які будуть спеціалізуватися на генетично модифікованих сільськогосподарських культурах та тваринах.

До списку також увійшли "вертикальні фермери", які будуть займатися вирощуванням продовольства в хмарочосах в містах, що вимагає специфічних знань і технологій. Автори дослідження включили до числа професій майбутнього віртуальних вчителів, космічних екскурсоводів та фахівців щодо збільшення обсягу людської пам'яті.

Як відзначає The Daily Telegraph, британський міністр науки та інновацій Пол Дрейсон заявив, що всі ці професії вже не відносяться до галузі наукової фантастики, і сьогоднішнім школярам доведеться будувати автомобілі, що літають і боротися зі змінами клімату.

Читайте також:

Forbes визначив десять "головних професій" наступних 10 років

Улюблена професія: як наважитися змінити роботу

Професію банкіра визнали найбільш шкідливою та збитковою

Криза погнала українців в Антарктиду на заробітки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: