В Алмати живе свій герой фільму "Термінал"

Нігерієць в аеропорту Алмати перетворився в героя Тома Хенкса з фільму "Термінал".

Сюжет відомої кінокартини "Термінал" з Томом Хенксом в головній ролі втілився в життя в алматинському аеропорту: декілька місяців громадянин Нігерії вимушений жити в зоні міжнародного паспортного контролю. Проте ні залишитися в Казахстані, ні вилетіти закордон іноземець не має права: у нього закінчилися терміни всіх необхідних документів і віз.

Як повідомили в прес-службі прикордонної служби Комітету національної безпеки Казахстану, "про нього знають всі зацікавлені органи, у тому числі і в посольстві Нігерії, яке знаходиться в Москві". Питання про його виїзд з Казахстану вирішується. До того ж, проблемою Нігерії зайнялися і органи міграційної поліції Казахстану.

Спочатку 29-річний Юсуф знаходився в гостях в Улан- Баторі (Монголія), куди його запросили друзі. Але пробув він там довше за термін, на який йому була видана віза. В результаті звідти його депортували до Туреччини, міграційна влада якої у свою чергу чомусь відправила нігерійця до Казахстану.

За інформацією газети "Экспресс-К", чоловік живе в "склі" міжнародного паспортного контролю аеропорту, де зазвичай пербувають порушники. "Спить на стільцях, пере і миється в туалеті", - повідомила газета.

При цьому в прес-службі відзначили, що іноземець "живе в нормальних умовах, його годують". З настанням холодів жителя Нігерії співробітники аеропорту "одягнули і взули в теплі речі і черевики".

Причому Юсуф далеко не перший, хто вимушений жити "між небом і землею". Так, з вересня цього року японський турист Хіроши Нохара "прописався" в міжнародному аеропорту Benito Juarez в Мехіко, проживши в терміналі декілька місяців. На прожиття йому вистачає пожертвування ресторанчиків швидкого харчування, розташованих на території терміналу, а також милостині пасажирів.

Хіроши Нохара прилетів в Мехіко рейсом з Токіо, причому з собою у нього була як туристична віза, так і зворотний квиток. Проте він так і не скористався цими "завоюваннями бюрократії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: