В Алтайському краї на житловий будинок впала космічна ракета

У ніч на п’ятницю, 8 травня, на дах багатоквартирного двоповерхового житлового будинку в Алтайському селі Баранівка в Росії впав фрагмент ракети-носія.

Фрагмент ракети-носія впав на багатоквартирних житловий будинок в Алтайському краї.

Мешканці будинку вночі почули два хлопки, а потім звук предмета, який упав на дах. Рано вранці на місце прибули рятувальники і пожежники, вони обстежили покрівлю і виявили металевий фрагмент розміром приблизно 35 на 120 сантиметрів.

Виявлений елемент має невелику вагу - не постраждав навіть металевий дах будинку.

За висновком членів комісії, фрагмент належить не запущеному в ніч на п'ятницю вантажному космічному кораблю Прогресс, а ракеті-носієві, що працює на менш токсичнму гасі. За словами місцевої влади, ніхто не постраждав.

Ділянка Змеїногорського району, де відбулася НП, входить в зону падіння частин ракет і ракет-носіїв, які відокремлюються під час запуску з космодрому Байконур.

У той самий час, у Роскосмосі висловили сумнів в тому, що уламок корабля справді міг впасти на будинок в Баранівці, і припустили, що хтось із місцевих жителів поклав фрагмент на дах для того, щоб отримати грошову компенсацію (такі компенсації виплачуються населенню в випадках, коли воно страждає від наслідків роботи космодрому).

Ракета-носій Союз з другим модифікованим вантажним кораблем Прогрес М-02М, обладнаним цифровою системою управління, стартувала з космодрому Байконур до міжнародної космічної станції (МКС) в ніч на п'ятницю. За розрахунками Роскосмосу, стикування Прогресу М-02М з МКС намічено на 12 травня на 23.23 мск.

Читайте також:

Ракета з мертвими "космічними туристами" не змогла відірватися від Землі

"Доктор Смерть" читає лекції з правильного самогубства

Астрономи знайшли найвіддаленіше місце у Всесвіті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: