В американському аеропорту затримали вченого з відрізаною головою

Сорокарічний вчений знайшов у Бостоні мертвого тюленя, відрізав йому голову і хотів її перевезти до себе додому, але ледь не потрапив до в'язниці.

У США було заарештовано чоловіка, який намагався пронести на борт літака голову тюленя.

Сорокарічний житель Колорадо мав намір вилетіти з Бостона з аеропорту ім. Логана з відрізаною головою тварини, акуратно упакованою в невелику полотняну сумку.

Заарештований чоловік розповів владі, що є професором біології і що він, прогулюючись пляжем, знайшов на березі мертвого тюленя. Горе-вчений відзначив, що відрізав голову мертвої тварини, щоб мати можливість принести додому останки і в подальшому використовувати їх в якості освітнього матеріалу.

Після годинного допиту чоловік був допущений на борт літака, правда, все ж таки без голови. Вона тепер є власністю вчених з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень.

Аналогічна знахідка трохи не привела 32-річного російського іммігранта до в'язниці. Суд новозеландського міста Веллінгтон визнав його винним у крадіжці туші мертвого тюленя і поїданні м'яса цієї тварини. Як з'ясувалося, виходець із Росії Платон Малахов набрів на тюленя 4 листопада 2009, прогулюючись по пляжу в місті Карамеа. Коли Малахов побачив тюленя в перший раз, тварина перебувала у стані агонії. Молодий чоловік повернувся через кілька годин і, переконавшись, що тварина померла, забрав тушу до себе додому.

Як підкреслив адвокат Малахова Даг Тефс, тварина померла в результаті природних причин, і його підзахисний лише просто "заволодів тушею тварини". Він зазначив, що у молодої людини "незвичайна дієта": так, він часто підбирає мертвих тварин, наприклад опосумів, переїханих автомобілями, і споживає їх в їжу.

Однак за законом про захист морських ссавців, що діє на території Нової Зеландії, привласнення туші мертвого тюленя приватною особою заборонено.

Читайте також:

Генерал-губернатор Канади публічно з'їла сире серце тюленя

За два дні в Канаді вбили понад 17 тисяч тюленів

Масове вбивство тюленів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: