В Америці будуть саджати у в'язницю за шлюб з розрахунку

Американського солдата звинуватили у злочинній меркантильності через шлюб заради відпустки та 600 доларів допомоги.

У США солдат звинувачується в одруженні з розрахунку. Сержанту Хоук, двом його товаришам по службі і ще трьом жінкам загрожує по п'ять років ув'язнення за подібну угоду

Сержант Джейсон Хоук і його кохана зіграли весілля через день після знайомства.

Проживши разом нетривалий термін, вони розлучилися. За законом після вступу в шлюб солдатові армії США належиться щомісячна допомога у розмірі 600 доларів, а також дозвіл на відпустку.

Як заявили представники влади, такі весілля дозволяють дружинам-іноземкам швидко отримати американське громадянство, а їх американським чоловікам платити менше за житло. За словами прокурора, весілля з розрахунку обходяться бюджету країни щонайменше в 200 тис. доларів.

Як уже повідомлялося, останніми роками Україна стала популярним місцем пошуку супутниць життя для іноземців. За статистикою, бажання поєднати свою долю з громадянками України найчастіше виявляють чоловіки з Іспанії, Ізраїлю, США, Туреччини та Німеччини.

Дані шлюбних агентств Києва, Донецька і Львова свідчать, що за умов кризи охочих знайти заморського чоловіка цього року побільшало у півтора рази.

Читайте також:

Кількість українок, що хочуть заміж за іноземця, зросла у 1,5 рази

Непальським чоловікам пропонують 400 фунтів за шлюб з вдовою

Жертвами одеських наречених стали тисячі самотніх британців

Туристи з усього світу їдуть в Україну за дешевим сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: