В англійської королеви викрали стадо безрогих корів

Імовірніше за все, тварин забили, адже їх м’ясо славиться своїм неперевершеним смаком.

З маєтку королеви Єлизавети II злодії викрали 19 безрогих корів британської породи редпол.

Крадіжка худоби була здійснена в Сандріхемі (одна із заміських резиденцій англійської королеви, знаходиться в графстві Норфолк).

Фермер і основний королівський постачальник яловичини Тоні Барратт, що орендує в маєтку землю для свого коров'ячого стада загальною чисельністю в 300 голів, розповів, що зловмисники могли вночі завантажити корів у машини і вивезти.

Загальна вартість викрадених корів - 15 тисяч фунтів стерлінгів (близько 25 тисяч доларів США). Фермер відзначив, що навряд чи безрогі корови будуть продані, оскільки всі паспорти на худобу залишилися у нього. Баррат висунув припущення, що викрадені корови, швидше за все, будуть забиті, а м'ясо розпродане.

Фермер відзначив, що м'ясо породи редпол славиться ніжним смаком. "Королева і принц Чарльз полюбляють це м'ясо", - пояснив Тоні Барратт і додав, що яловичина, яку він продає під брендом "З Сандріхему", має великий попит, не дивлячись на високу ціну.

Сандріхем
Daily Telegraph
Рідкісних корів викрали з королівської резиденції Сандріхем
Передбачається, що два бики, чотири корови, п'ять молодих бичків і вісім телиць були викрадені 20 травня. Як пояснив Барратт, спочатку він думав, що сталася не крадіжка, а всього лише зникнення: ворота його загороди були відкриті. Фермер почав вести пошуки худоби, але безрезультатно. І лише опісля декілька днів він звернувся із заявою до місцевої поліції. Там пообіцяли допомогти з позшуком корів, відзначивши, що злочин "дуже незвичайний".

Барратт нарік, що "шансів знайти худобу живою практично не залишилося". Також він розповів, що його і раніше обкрадали, але зазвичай крали овець, а не велику рогату худобу.

Безрога порода редпол була виведена на східному побережжі Англії в 1850 році шляхом схрещування худоби місцевих порід норфолк і суффолк. Тварини мають червону масть (від темно-червоної до світло-червоною), ноги трохи вкорочені, тулуб помірно повний, глибокий, волосяний покрив гладкий. Середня жива маса биків 800-900 кілограмів, корови - 500-650 кілограмів.

Читайте також:

Американця посадили у в’язницю за секс із собаками

В центрі Москви розгулювали голодні мавпи

Ізраїльтянка лягла під потяг і залишилася живою

В Пушкіна знайшли єврейське коріння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: