В Англії 150 людей зібралися на автовокзалі, щоб імітувати вовче виття

В Англії 150 людей зібралися на автовокзалі, щоб імітувати вовче виття

На думку організатора, виття може стати способом висловити смуток і розпач або, навпаки, полегшення.

Жителі англійського міста Престон організували перформанс: вони прийшли до автовокзалу і почали завивати в унісон. Ідея належить художнику Джеймі Голману - він і його команда зазнімкували завиваючих людей.

Як повідомляє The Guardian, ці кадри покажуть на фестивалі "Зустріч в Ланкаширі", який відбудеться у вересні.

Голман заплатив учасникам перформансу по 14 доларів, а також забезпечив усіх присутніх прохолодними напоями. Художник спочатку планував зібрати 500 осіб, однак не зміг реалізувати цей задум: необхідно дотримуватися соціальної дистанції через пандемію.

За задумом художника, масове виття символізує "кінець дикості в Англії". Митець навмисно вибрав місцем проведення перформансу графство Ланкашир - саме тут, імовірно, був убитий останній вовк, що мешкав в Англії. Художник також пов'язав ідею проєкту з пандемією COVID-19 і введеними обмеженнями на масові збори. Голман зазначив, що виття може стати способом висловити смуток і розпач або, навпаки, полегшення:

"Все це для того, щоб знову стати зграєю", - підсумував автор проєкту.

Нагадаємо, в Іспанії 14-річний хлопець викопав підземний будинок, бо образився на матір. У печері юнак вже провів Wi-Fi, приніс музичну систему і збирається проводити літні дні у своєму новому притулку.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація