В Англії з'явився "заклинатель скажених кроликів"

У Лондоні з'явився унікальний ветеринар, який здатний вводити кроликів у стан трансу.

заклинатель кроликів Фото: SWNS
ІА Regnum
Кліфф Пенроуз "заклинатель кроликів"
У Англії з'явився унікальний ветеринар, який спеціалізується на лікуванні неврозів у кролів. Кліфф Пенроуз з Корнуолла володіє рідкісною технікою релаксації домашніх кроликів і введенням їх в стан трансу.

Сам він називає себе "кролячим Заклинателем". Перша поява Пенроуза в ЗМІ відбулася 1 квітня. Тоді він ввів кролика в транс в прямому радіоефірі студії ВВС.

Цінність послуг ветеринара полягає в тому, що він робить хвору тварину, яка часто перебуває у панічному стані духу, покірною і абсолютно доступною для проведення над нею лікувальних заходів. Робота Пенроуза в рідному Корнуеллі дуже популярна - місцеві жителі тримають у своїх господарствах велику кількість звірків.

Хірург-ветеринар і колега Пенроуза Фіона Роулінгс не вважає, що кролики при маніпуляціях "заклинателя" прикидаються мертвими, начебто їх атакував хижак.

"Вони лежать на спині животом догори - ні про які захисні реакції в цьому випадку не може бути й мови", - пояснила вона.

За словами Пенроуза, спілкувався з кроликами він більше, ніж із людьми, і зауважив, що вся справа в його настрої.

"Коли в мене був невдалий день і я нервував, кролики в моїй присутності буквально злітали з котушок. І навпаки: коли все було добре, вони ставали буквально ручними", - пояснює фахівець свій дар.

"Неврівноваженого кролика спочатку потрібно погладити, тим самим встановивти контакт. Потім потрібно помістити праву руку під живіт, а ліву - на спину кролика, після чого притиснути звірка до своїх грудей. Наступні крок - в русі, що нагадує уклін, потрібно покласти кролика на стіл. Після цього тварина остаточно розслаблюється, закриває очі і залишається в трансі 10-15 хвилин", розповів про свій метод Пенроуз.

Пенроуз відомий як великий любитель кроликів: в 2000 році він прикував увагу преси всього світу, показавши репортерам вихованця Сонні вагою 211 фунтів.

Читайт також:

Хорватська дівчинка вийшла з коми з блискучим знанням німецької

Чоловік побив пітоном сусіда, який не давав слухати музику

В британському заповіднику оселилася пара лебедів-геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: