Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Англії злодія замучило сумління і він повернув украдену гармату XIX століття

Крадіжку чоловік скоїв 30 років тому і весь цей час страждав від внутрішніх докорів.

У Тілбі в Лінкольнширі на своє місце повернулася вкрадена 30 років тому корабельна гармата XIX століття. Біля неї здивовані мешканці селища знайшли записку від невідомого грабіжника, повідомляє ВВС.

Той вибачався за скоєну крадіжку та пояснив, що всі ці роки його мучила совість. Автор зізнався, що гармата була завантажена у вантажівку його "так званими друзями", поки він чекав у машині. Чоловік стверджує, що це був єдиний злочин, скоєний ним за життя, тож він сильно розкаюється за нього. Крадій також розповів у листі, що гармата в повному бойовому порядку і з неї навіть кілька разів стріляли на історичних реконструкціях.

Представники місцевої ради сказали, що гармата з'явилася в селищі несподівано. Вони раді, що невідомі вирішили нарешті проявити порядність і повернути її власникам. Також у селищі сподіваються, що коли-небудь знайдеться і друга гармата, котра теж була вкрадена. Обидві вони були подаровані жителям Тілбі багатою місцевою сім'єю Теннісон д'Ейнкур, коштами котрої також побудовані школа і зал для зборів, біля якого ці гармати і стояли.

Раніше повідомлялося, що в англійському місті Ліверпуль чоловік викрав фуру з віскі вартістю 18 тисяч фунтів (560 тисяч гривень). Чоловік влаштував крадіжку самостійно. Він був одягнений в яскравий жилет і каску, щоб змішатися з робітниками і замаскуватися під співробітника бізнес-парку. Зловмисник приєднав залишений без нагляду заповнений пляшками віскі Jameson трейлер до тягача, сів за кермо і поїхав. Пізніше фуру знайшли покинутою.

Відео Пограбування скарбниці у Дрездені: як сталася крадіжка та чи є шанс знайти раритети

Німеччина досі не оговталася від пограбування на мільярд. Старовинний меч із дорогоцінним камінням на мільйони євро та унікальну колекцію, яку збирали кілька століть цього тижня в Дрездені викрали за лічені хвилини. Як зламали охоронну систему за секунди та чи є шанс знайти раритети – у сюжеті.  

Пограбування скарбниці у Дрездені: як сталася крадіжка та чи є шанс знайти раритети

Залиште свій коментар

Вибір редакції