В Австралії кіт заснув просто у пральній машині й дивом пережив її запуск

В Австралії кіт заснув просто у пральній машині й дивом пережив її запуск

В Австралії кіт заснув просто у пральній машині й дивом пережив її запуск

Фото: ABC News

Після 12 хвилин обертів у гарячій воді чотирилапий відбувся лише легкими травмами.

В Австралії 12-річний бірманський кіт Оскар, вочевидь, просто шукав тихе місце для сну. Натомість він опинився всередині увімкненої пральної машини та вижив.

Про це пише ABC News.

Власниця чотирилапого Аманда Мередіт розповіла, що її чоловік Анджело закинув постільну білизну в пральну машину. Після цього вона почула дивний звук, але не звернула на нього уваги й пішла вивішувати прання. Коли жінка повернулася до кімнати, а звук не зник, вона зрозуміла, що в пральній машині опинився її улюбленець.

"Бідний маленький котик тримав лапки на склі, крутився і дивився на мене", - сказала вона. Мередіт негайно вимкнула машину, але пішло ще дві хвилини на те, щоб вода стекла і її дверцята відкрилися. Оскар провів 12 хвилин всередині пральної машини в гарячій воді та пральному порошку.

Фото: ABC News

Жінка зателефонувала ветеринару, і той попередив, що наступні шість годин будуть для тварини найнебезпечнішими. Кота відвезли до лікаря, він отримав протизапальні ліки і залишався під наглядом фахівців ще добу. Потім він повернувся додому, і тиждень майже весь час міцно спав.

Оскар отримав травми та забої під час прання, але вже за тиждень з ним все було гаразд. За оцінками ветеринара, Оскар витратив "три з дев'яти своїх життів".

Водночас лікар попередив, що пральна машина - ідеальне місце для котів у прохолодну походу, тож власникам чотирилапих варто кожного разу її перевіряти перед увімкненням.

Як розповідає власниця Оскара, інцидент не лише не відбив, а й посилив інтерес тварини до пральної машини. "Він сидить і постійно дивиться, як вона крутиться", - розповіла Мередіт. "Може, у нього посттравматичний стресовий розлад чи щось таке - він сидить біля дверей і спостерігає за циклом прання", - додала вона.

Нагадаємо, у Південній Кореї кіт два роки провів у стіні торгового центру. Доброзичливий чоловік увесь цей час підгодовував тварину, доки її не звільнили рятувальники. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація