Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії туристи провели ніч на даху машини у річці повній крокодилів

Після цього їм довелось покинути всі речі та провести 9 днів з аборигенами.

Троє туристів з Данії провели ніч на даху автомобіля, куди їх загнали крокодили, повідомляє Berlingske Media.

Під час мандрівки Австралією Александр Хенсан з нареченою та другом спробували перетнути на позашляховику річку, що розлилася. Проте машина застрягла, двигун відмовив, і в машину почала затікати вода. Уночі через вікно вони побачили півтораметрового крокодила з виводком. Щоб врятуватись від рептилій, компанія вирішила залізти на дах автівки. Через течію машину почало розкачувати, і як розповів Хенсан, через страх, що машина перевернеться і всі впадуть у воду, в ту ніч йому вдалось поспати лише годину.

"Було абсолютно темно, горіло лише аварійне освітлення в машині. Ми дуже злякались: до цього ми бачили крокодилів лише в зоопарку", - розповів він.

Зранку туристи змогли перейти річку, води в якій було вже до коліна. Вони зняли з даху автомобіля багажник та використовували його як захист від крокодилів. Після цього їм довелось бігти через ліс майже 10 км. Місцеві, які їх врятували, спочатку були впевнені, що їх давно з'їли крокодили. Хенсон та його друзі провели з аборигенами 9 днів, бо їхнє поселення відрізало від материка повінню. Додому вони повернуться без багажу, оскільки усі їхні речі змило річкою.

Нагадаємо, що різдвяними вулицями Мельбурна гуляв крокодил. Місцеві жителі побачили на вулицях рептилію і викликали поліцію. До виклику правоохоронці спочатку поставилися скептично, очікуючи побачити на місці події величезну ящірку. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції