Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії вечірка з визначенням статі дитини закінчилася вибухом машини

Пара невдало дізналася стать малюка.

Австралійська пара влаштувала небезпечну вечірку із визначенням статі дитини. У найвідповідальніший момент в автомобілі щось вибухнуло, пише Daily Mail.

В австралійському місті Голд-Кост пара влаштувала вечірку. На ній вони планували дізнатися, хто невдовзі народиться у їхній сім’ї: дочка чи син. Однак свято завершилося не так, як собі уявляло подружжя.

На кадрах видно чорну машину, з під якої повинен полетіти рожевий чи блакитний дим, у залежності від статі малюка. Так, машина рушає, а з-під неї летить миттєво виходить дим. Він - блакитного кольору, отже, у пари народиться хлопчик.

Автомобіль рухається у бік гостей вечірки, але дорогою у ньому щось раптом вибухає. З-під авто виривається полум'я і чорний дим. Водій спочатку намагається розвернути машину, замість того, щоб вийти з неї.

За даними видання, ніхто з присутніх не постраждав, а водій повинен сплатити штраф у розмірі 1000 доларів за небезпечне водіння.

Нагадаємо, в американському Бостоні зняли приголомшливе відео, на якому потужна блискавка вдаряє просто по одному з човнів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції