В Австралії відкрита вакансія наглядача острова

В штаті Квінсленд прийняте рішення про відкриття вакансії на посаду наглядача острова Гамільтон. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

австралія
Архів
Керівництво туристичної організації Tourism Queensland австралійського штату Квінсленд прийняло рішення про відкриття вакансії на посаду наглядача острова Гамільтон. Повідомляється, що піврічна заробітна плата доглядача складе 150 тисяч австралійських доларів (близько 106 доларів США). Про це пише британське видання Daily Telegraph.

Спеціальних навиків для роботи на острові не потрібно, проте серед вимог до претендентів називаються хороше знання англійської мови, уміння плавати (у тому числі з аквалангом і трубкою) і "бажання пробувати щось нове" і "любов до пригод".

Наглядач буде зобов'язаний годувати черепах, що мешкають на території острова, наглядати за китами і забирати пошту. Також він повинен вести блог, знімати відео- і фотоматеріали і надавати по електронній пошті звіти про свою роботу в офіс, розташований в Квінсленді. За даними працедавців, виконання цих обов'язків займатиме не більше 12 годин на місяць.

Претендентові, який отримає посаду наглядача, буде наданий будинок зі всіма зручностями і виглядом на лагуну. Всі витрати, пов'язані з перебуванням працівника на острові будуть сплачені Tourism Queensland.

Кандидатами на цю посаду можуть стати жителі 18 країн світу. Вакансія буде закрита 22 лютого 2009 року. Tourism Queensland відбере 11 людей, з якими відправиться на острів Гамільтон, де пройде співбесіда. Ім'я претендента, який отримає роботу наглядача острова, буде оголошене 6 травня.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: