В Австралії з продажу вилучили горнятка з написом "Баррак Обама"

В Австралії з продажу вилучили горнятка з написом "Баррак Обама"

В Австралії з продажу вилучили горнятка з написом "Баррак Обама" / Фото: AFP

Іменні кружки в честь приїзду американського президента довелось вилучити з продажу через чиюсь неграмотність.

Магазин сувенірів в Австралії був змушений відкликати виставлені на продаж горнятка з портретом президента США Барака Обами. Як пише The Canberra Times, вилучити горнята з продажу довелося через те, що ім'я американського лідера було надруковано на сувенірній продукції з помилкою - ім'я Барак написали з двома літерами "р" (Баррак).

Випуск партії горнят з портретом Обами був приурочений до візиту американського президента до Австралії. 200 сувенірних кухлів надійшли в продаж у понеділок, 7 червня. Помилку в написанні імені глави США першим помітив кореспондент телеканалу Channel Ten, який розмістив запис про горнята з написом "Баррак Обама" у своєму мікроблозі на сервісі Twitter.

Незабаром після того, як помилка була помічена, горнята з Обамою вилучили з продажу. Голова комітету у справах австралійського парламенту заявив у бесіді з The Canberra Times, що був надзвичайно здивований, дізнавшись про допущену помилку. "Ми обов'язково проведемо бесіду з усіма, хто мав відношення до випуску цих кухлів і дізнаємося, чому була допущена помилка. Це просто дивно, адже всі прекрасно знають, як пишеться ім'я Барака Обами", - зазначив співрозмовник видання.

Вперше президент США збирався відвідати Австралію в 2009 році, проте тоді візит Обами був відкладений через те, що проводилася в Штатах реформа охорони здоров'я. У 2010 році Обама також мав намір побувати в Австралії, але на цей раз президент був змушений відмовитися від поїздки через витік нафти в Мексиканській затоці.

Кухлі з написом "Баррак Обама" будуть продані на благодійному аукціоні.

Читайте також:

Обама хоче знати, кому "надерти дупу" за катастрофу в Мексиканській затоці

Обама і Маккартні заспівали пісню "Бітлз" дружині президента

США нададуть 400 млн дол. Західному берегу і сектору Газа

Повʼязані теми:

Наступна публікація