В Австралії зареєстрована Сексуальна політична партія

We're serious about sex - девіз австралійської партії, яка, окрім всього іншого, вимагає продавати "Віагру" на пільгових умовах.

Австралійський центрвиборчком 8 серпня зареєстрував нову політичну партію Australian Sex Party - Австралійська сексуальна партія. Про це повідомляє видання The Sydney Morning Herald.

Сексуальна партія була заснована в Австралії ще в листопаді 2008 року, проте процес її реєстрації затягнувся. Як пояснила лідер політичного об'єднання Фіона Паттен (Fiona Patten), багато хто був невдоволений появою Сексуальної партії і виступали проти її затвердження ЦВК.

Паттен також розповіла, що вона має намір балотуватися від Сексуальної партії в австралійський сенат на наступних виборах, які відбудуться до 16 квітня 2011 року. Про шанси попасти в число 76 сенаторів, жінка міркувати не стала.

Девізом Австралійської сексуальної партії є фраза "Ми відносимося до сексу серйозно" (We're serious about sex).

Члени партії, окрім іншого, виступають за відкрите обговорення питань, що стосуються сексуальних стосунків, введення обов'язкової сексуальної освіти в австралійських школах, а також за включення "Віагри" в список пільгового лікарського забезпечення.

Читайте також:

Саудівця заарештували за розповіді в ток-шоу про любовні пригоди

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

Бразильців закликали мочитися в душі заради порятунку тропічних лісів

Власницю автоімперії BMW шантажували секс-відео з альфонсом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: