Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Австралії жінка врятувала коалу з пожежі, ризикуючи власним життям

Налякану і постраждалу тваринку лікують медики.

В Австралії неподалік селища Лонг Флет жінка врятувала коалу з нищівної лісової пожежі – вона зняла з себе сорочку, загорнула у неї тварину та віднесла у безпечне місце. Відео опублікував канал NBC.

Австралійка на ім’я Тоні Догерті побачила тварину, яка намагалася втекти від полум’я. Частина шерсті на її тілі вже встигла обгоріти. Тоді Тоні скинула свій одяг, огорнула ним коалу, схопила її та винесла з небезпечної зони. Жінка напоїла тварину водою та полила її обпечену шкіру, аби охолодити.

Відео із порятунком тварини зібрало понад мільйон переглядів за добу. 

Woman saves burnt koala from bushfire

A woman rescued a badly burnt and wailing koala from an Australian bushfire on Tuesday. The koala was spotted crossing a road amongst the flames near Long Flat in New South Wales, on the eastern side of Australia.

Опубліковано NBC News World Вівторок, 19 листопада 2019 р.

Постраждалу тварину жінка відвезла до ветклініки неподалік, де займаються лікуванням коал. Фахівці кажуть, що наразі стан ссавця, якого охрестили Льюїс, нестабільний.

Місцевий госпіталь вже розпочав збір коштів на лікування коал, які потерпають через природну стихію. 

Раніще повідомлялося, що через нищівні лісові пожежі в Австралії загинули сотні коал. Сумчасті тварини особливо сприйнятливі до пожеж, нападів собак, зіткнень з транспортними засобами та захворювань. Під час пожежі коали можуть вижити, тільки якщо високо залізуть на дерево, а вогонь швидко пройде під ними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції