В Азербайджані живе двійник Обами

Схожий на президента США Асіф Мустафаєв мріє зустрітися з Обамою і розповісти йому про Азербайджан.

У Азербайджані живе людина, дуже схожа на нинішнього президента США Барака Обаму. 31-річного двійника звуть Асіф Мустафаєв, він художник.

До виборів у США Мустафаєв про Обаму нічого не знав, а тепер мріє зустрітися з ним і поговорити. Асіф Мустафаєв - брюнет з дуже смуглявою шкірою і кучерявим волоссям. З дитинства його дражнили "гарабалою" (чорнявий). Тепер же він став відомим на всю республіку. Земляки звуть його не інакше як "наш Обама" і часто водять до нього своїх гостей зі столиці.

Живе двійник, до речі, у гірському Габалінському районі, де знаходиться російська військова база із станцією радіолокації, що не раз ставала предметом дискусій між Москвою і Вашингтоном.

До недавнього часу Мустафаєв малював на замовлення рекламні щити, наочні посібники для шкіл, оформлював туристичні бази. Але сьогодні йому часто доводиться покидати майстерню не по службових справах, а щоб сфотографуватися з односельцями і гостями з сусідніх сіл, який приїжджають через цікавість.

На схожість свого земляка з новим господарем Білого дому першими звернули увагу місцеві аксакали, які не пропускають жодної інформаційної програми. Вони дуже швидко зрозуміли, що у них є "свій в дошку Обама".

Молодому художникові нове прізвисько імпонує. Крім того, постійна увага з боку оточуючих підігріла його інтерес до світової політики. Як розповів Мустафаєв, тепер його заповітна мрія - зустрітися з Обамою і розповісти йому про Азербайджан.

Відзначимо, що двійники державних лідерів не рідко зустрічаються і в їх власній країні. Так, в Болівії живе двійник президента Ево Моралеса. Індієць Валеріо Кесо прославився роллю у фільмі про життя болівійського лідера. В той же час, його звинувачують в незаконному придбанні земельних ділянок, крадіжці і здирстві.

Читайте також:

Бельгію на "Євробаченні-2009" представить двійник Елвіса Преслі

В Болівіії заарештували актора, що зіграв президента Моралеса

Місце Обами в Овальному кабінеті Білого дому зайняв його двійник

Черновецький знайшов двійників Ісуса та Матері Божої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: