В Азії мусульманки створили клуб покірних дружин і вчать правильно займатися сексом

В Азії мусульманки створили клуб покірних дружин і вчать правильно займатися сексом

Мусульманська родина. Ілюстрація

Мусульманські жінки створили клуб покірних дружин, в якому найефективнішим рішенням проблем в шлюбі вважають секс.

В Азії створено "Клуб покірних дружин", в який з кожним днем вступають все більше і більше мусульманок.

Відзначимо, спочатку він був створений як об'єднання працівниць однієї з малайських компаній, яка мала на меті зробити жінок зразковими співробітницями і дружинами. Проте, згодом він розрісся до міжнародної школи жіночого слухняності.

Найефективнішим рішенням проблем шлюбу в клубі вважають секс. Задовольняючи чоловіка, дружина не дозволяє шлюбу стати жертвою таких привнесених західною культурою явищ, як насильство або розлучення, вважає уповноважена з релігійної проблематики індонезійського відділення клубу Гіна Пуспіта.

Вивчившись у Франції на авіаінженера, вона вирішила залишити роботу за фахом, щоб цілком присвятити себе громадській діяльності. Досвід сімейного життя у неї вже є: вона - третя з дружин індонезійського мусульманина і мати трьох дітей.

"Дружини повинні підкорятися чоловікам у всьому: вони повинні не тільки подавати їжу та напої, а й заспокоювати і підтримувати чоловіків, а також задовольняти їх сексуально," - пояснила Пуспіта.

Послідовниці цього вчення об'єднуються в аналогічні клуби у Йорданії, Таїланді та Сінгапурі. Керівники ж фірми, в лавах якої зародився рух покірних дружин, були пов'язані із забороненою владою в 1994 році сектою "Аль-Аркам". Окрім Клубу покірних дружин, компанія відкрила ще й Клуб полігамії, який пропагував багатоженство серед мусульман.

Відзначимо, Клуб покірних дружин відкритий для жінок всіх віросповідань, але його вчення засноване на нормах ісламу, які наказують жінкам повністю підкорятися чоловікам, задовольняючи всі їх запити.

"Коли чоловіки не отримують задоволення вдома - вони шукають його десь ще", - сказала Нурул, представниця Клубу покірних дружин.

Деякі експерти побоюються, що розростання такого руху в рядах жінок означає радикалізацію ісламу в тих країнах Південно-Східної Азії, де він раніше був більш помірним.

Водночас, активістки клубу стверджують, що всього лише хочуть знизити відсоток розлучень в суспільстві. Наприклад, в Малайзії зараз подружня пара мусульман розлучається в середньому кожні 15 хвилин, що є небувало високим показником для цієї країни.

Читайте також:

Названі найбільш небезпечні для жінок країни

У Саудівській Аравії жінку ув'язнили за водіння автомобіля

Нардепи від всіх фракцій ВР об’єдналися проти гомосексуалізму

Засновник імперії Playboy Х'ю Хефнер глухне від Віагри

Повʼязані теми:

Наступна публікація