В Болівіії заарештували актора, що зіграв президента Моралеса

Індіанець Валеріо Кесо став знаменитим після виконання головної ролі у фільмі про життя президента Болівії.

Болівійська поліція заарештувала двійника президента Болівії Ево Моралеса за звинуваченням у незаконному придбанні земельних ділянок і здирництві.

Індіанець народності аймара Валеріо Кесо, феноменально схожий на Моралеса, став знаменитим після виконання в 2007 році головної ролі у фільмі про життя президента та його сходження на вершину влади.

Слідство пред'явило йому звинувачення в незаконному придбанні земельних ділянок, крадіжці і здирстві. Кесо свою провину не визнає і стверджує, що діяв у рамках закону. Своє ув’язнення він пояснює політичним замовленням у рамках боротьби з корупцією, що розвернулася в країні.

Після ролі в кіно, що змінила всю його долю, Кесо перетворився на політика, очоливши "Рух безземельних селян". Він продовжував у реальності життя свого екранного персонажа: не лише з високою мірою достовірності імітував жести і поведінку президента, але й одягався як він.

На думку місцевих ЗМІ, активна самодіяльність Кесо (як з'ясувалося, часто порушуючи чинне законодавство) вже давно дратувала виконавчу владу і компрометувала Моралеса.

Два дні тому президент Болівії назвав корупцію гіршим ворогом країни і закликав підсилити боротьбу з нею. У січні був відправлений у відставку і взятий під варту багаторічний соратник Моралеса, глава державної нафтогазової компанії YPFB Сантос Рамірес, підозрюваний у хабарництві.

У Болівії від лихоманки денге померли 19 людей

У Болівії відомий дизайнер залікувала подругу сечею до смерті

Президенту Болівії виправили ніс

Президента Болівії хотіли вбити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: