В Британії заборонили сексуальну рекламу сосисок

Реклама замислювалася як комічна, і ніхто з компанії не припускав, що вона може когось образити. Надалі подібні ролики будуть розглядатися як ті,що носять сексуальний характер.

Британський Комітет рекламних стандартів (ASA) вважає радіорекламу сосисок надто двозначною і заборонив її денну трансляцію.

Про це пише газета The Guardian.

На рекламний ролик сосисок Mattessons, вироблених компанією Kerry Foods, в Комітет (ASA) надійшла 21 скарга.

Ролик представлений як радіоефір, в якому чоловік-ведучий приймає дзвінки слухачів.

На початку чоловічий голос вимовляє: "М-м-м, копчені свинячі сосиски Mattessons. Ви все розповідали мені, куди ви любите їх 'втикати'" (Mmm, Mattesons smoked pork sausage ... You've all been telling me where you like to stick it). Після цього лунає дзвінок та задоволений жіночий голос розповідає, що любить "втикати" сосиски в запіканки, а іноді в салат з макаронами. Ролик завершує все той же чоловічий голос, який закликає жінок дзвонити і розповідати, куди вони люблять "втикати" сосиски.

За заявою Kerry Foods, реклама замислювалася як комічна, і ніхто з компанії не припускав, що вона може когось образити. За заявою ASA, надалі подібні рекламні ролики будуть розглядатися як ті,що носять сексуальний характер. Це означає, що для їх трансляції буде підбиратися вечірній час. Трансляція реклами сосисок Mattesons проводилася на радіо Forth One, Clyde Radio і Real Radio.

Читайте також:

Нацкомісія вимагає заборонити рекламу пива

Microsoft видалила з YouTube рекламу "Боже, мене зараз знудить"

В Росії на білбордах рекламують Сталіна

БЮТ, Партія регіонів та Блок Литвина стали лідерами замовних статей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: