В британському готелі з'явився перший у світі в'язаний номер

В британському готелі з'явився перший у світі в'язаний номер

Всю роботу спицями виконала дизайнер Кейт Енкінс і дві її помічниці / Фото: worldua.info

У номері Do Knit Disturb постояльців чекають зв'язані уручну ваза, телефон, завіски, тюбик зубної пасти і навіть тарілка з шинкою і яєчнею, ласувати якими, втім, не рекомендується.

Фантазії британських готельєрів, що намагаються привабити постояльців, можна тільки позаздрити. Так, наприклад, у місті Брайтон, в готелі Pelirocco з'явився номер, вся обстановка якого в буквальному розумінні зв'язана з шерсті.

У номері Do Knit Disturb постояльців чекають зв'язані уручну ваза, телефон, завіски, тюбик зубної пасти і навіть тарілка з шинкою і яєчнею, ласувати якими, втім, не рекомендується. Виняток становлять тільки рама ліжка, ванна і крісло-качалка.

Всю роботу спицями виконала дизайнер Кейт Енкінс і дві її помічниці. Щоправда, для того, щоб створити цю пишність, їм знадобилося близько 5 кілограмів шерсті маса спиць і гачків і, зрозуміло, неймовірний запас терпіння.

Як пише Bild, вартість мешкання у в'язаному номері з неділі по четвер становить 55 фунтів (64 євро), з п'ятниці на суботу і в святкові дні – 69 фунтів (80 євро). За ці гроші постояльці одержать одне ліжко, душ і бездротової доступ в Інтернет. Правда, охочим зупинитися в незвичайному номері слід поквапитися – через крихкість матеріалу, з якого виготовлений інтер'єр номера, він працюватиме всього три роки. Забронювати номер можна на сайті готелю.

Читайте також:

У Франції відкрили кулеподібний готель

У "найбагатшому селі" Китаю Хуасі відкрили готель-хмарочос

У Японії відкрився готель для небіжчиків

Повʼязані теми:

Наступна публікація