В Естонії у церкві влаштували вечірку на честь Мадонни

Очевидці стверджують, що діджей знаходився з пультом перед вівтарем, а люди пили, веселилися і танцювали до ранку.

У Пихьяску префектуру поліції Талліна надійшла заява у зв'язку з подією в церкві Пюхавайму (Святого Духа). Як відзначили в поліції, заява стосується можливого проникнення в приміщення церкви.

Нагадаємо, після концерту співачки Мадонни в церкві Пюхавайму, розташованої в центрі Старого міста столиці Естонії, пройшла вечірка.

Люди, що знаходилися поблизу, чули танцювальну музику, яка лунала з церкви Пюхавайму або з її двору, бачили там і кількох відомих в Естонії людей.

За словами деяких, хто на тій вечірці був, у публіки був доступ, наприклад, до унікального складного вівтаря, виготовленого любекським майстром Бернтом Нотке в 1483 році. Крім того, у церкві достатньо і інших рідкісних предметів мистецтва, таких як картини і світильники.

Очевидці стверджують, що діджей знаходився з пультом перед вівтарем, а люди пили, веселилися і танцювали до ранку. За словами співрозмовників газети Eesti Päevaleht, планування вечірки почалося за кілька днів до концерту Мадонни.

У вівторок ж на місце було доставлено велику кількість алкоголю: шампанське, горілка, ром, вино. Приблизно о десятій годині вечора діджей почав налагоджувати звук, решта ж, за різними даними, від 50 до 100 осіб, прийшли вже після концерту.

Читайте також:

Шоу Мадонни у Санкт-Петербурзі

Мадонна присвятила пісню про вічне кохання Гаю Річі

Помер другий постраждалий при обвалі сцени для Мадонни

Сцена для Мадонни вбила людину
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: