Саркозі і Мєдвєдєв в Харкові стали ельфами, на черзі Янукович

Дата публікації
Перегляди
2276
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Харківська художниця зобразила відомих світових діячів в образі ельфів.

Дмитро Мєдвєдєв у дитинстві
Харківська художниця Ніколіна Бакуменко пише картини, на котрих зображені в казковій іпостасі усі світові ВІП-персони, зокрема політики, актори, культурні діячі.

Для першої виставки на полотні художниця зобразила відомих людей у ​​дитинстві: Ніколя Саркозі, Дмитра Мєдвєдєва, Астрід Ліндгрен, Арнольда Шварценеггера, і поселила їх у лісі в оточенні звірів та ельфів. Героїв своїх картин Ніколіна малювала з дитячих фотографій.

За словами художниці, до українських політиків вона дійти ще не встигла, проте обіцяє, що до Нового року намалює й президента Віктора Януковича.

На всіх вже існуючих картинах художниця намагалася зобразити майбутнє ВІП-малюків.

Наприклад, біля маленької дівчинки Єлизавети ІІ - корона, на повітряних кулях у руках майбутнього президента Росії спочиває іграшковий Кремль.

"Темою ельфів я захоплююся давно, а відомих людей вирішила малювати тому, що цікаво простежити шлях їх становлення, як в Задзеркаллі побачити, з чого все починалося. Думаю, у цієї серії велике майбутнє. Вона буде великою, з багатьма акторами, співаками та іншими відомими персонами", - розповіла Ніколіна Бакуменко.

Виставка під назвою "Зоряні ельфи" відкрилася в Харківській обласній художній галереї.

У художниці вже є 25 таких картин, але на виставці представлені всього вісім - решта фізично не помістилася у маленькому приміщенні.

Нагадаємо, нещодавно київська художниця "коронувала" Януковича. Вона намалювала портрет президента у дивній іпостасі - у ділову костюмі та в короні Галицько-Волинського князя Данила Галицького.

За словами художниці, на перспективу вона планує написати портрети всіх президентів України в незвичайних амплуа.

Читайте ткож:

Луганський скульптор зобразив Януковича у вигляді Калігули

У Донецьку вирізьбили на кавуні портрет Януковича

У львівській церкві Ющенка зобразили поруч з Богородицею

В Житомирі портрети Януковича з бурштину продають за 1700 гривень

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2276
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація