Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії 5-річна дівчинка важить 76 кілограмів

Дитину годують чотири рази на день. Ще двічі дають щось перекусити. Цього їй мало. Щодня вона ходить до сусідів, попросить хліба й печива.

5-річна Суман Кхатун із селища Метіала в індійському штаті Західна Бенгалія важить 76 кг. Вона з’їдає 10 кг рису, 24 яйця, 5 кг картоплі та випиває 6 л молока за тиждень. Має зріст 1 м.

Дитину годують чотири рази на день. Ще двічі дають щось перекусити. Цього їй мало. Щодня вона ходить до сусідів, попросить хліба й печива.

Батьки Суман, 33-річна Беллі Бібі та 37-річний Джалал Кхан, заробляють 6 фунтів на тиждень (80 грн). Усі гроші витрачають на харчування доньки. Окрім неї, мають ще двох дітей.

— Через Суман не можемо прогодувати ані себе, ані інших дітей, — говорить мати. — Вона кричить, коли голодна. Навіть кидає у нас камінням. Але це ж наша дитина, маємо годувати її.

Батьки вперше звернулися до місцевого лікаря, коли Суман було три місяці. Тоді їй не вистачало материнського молока. Доводилося підгодовувати коров’ячим. Вона випивала близько 1,5 л молока на день. У 2 роки важила 44 кг.

Місцевий лікар каже: у дитини гормональний розлад. Підтвердити діагноз не може через брак необхідного обладнання. Суман треба везти на обстеження до столиці Делі чи міста Калькутти. Батьки не мають на це грошей. Кажуть, доньці важко ходити й дихати, тому вона відмовляється займатися фізичними вправами.

Читайте також:

Вагітна африканка чекає одразу 12 дітей

У США жінка народила трійню "онучок"

Британка народила шестерню

Американка народила близнюків від різних чоловіків

Залиште свій коментар

Вибір редакції