В Індії односельці одружили сусіда з чоловіком без його відома

В Індії односельці одружили сусіда з чоловіком без його відома

Ілюстрація / Фото: http://f5.ru

Джавахар Сао був одружений тричі - перша дружина померла, інші дві кинули його. Проте це не зупинило Сао, і він у четвертий раз звернувся до сусідів з проханням підшукати йому наречену.

В Індії односельці одружили свого сусіда на чоловікові без його відома. Причиною стало те, що мешканцям села набридло занадто бурхливе, на їх погляд, особисте життя сусіда.

Курйозний випадок стався в штаті Біхар на півночі Індії. Немолодий вже житель селища Татуагаон Джавахар Сао був одружений тричі - перша дружина померла, інші дві кинули його. Проте це не зупинило Сао, і він у четвертий раз звернувся до сусідів з проханням підшукати йому наречену.

Спроби відмовити його завершилися невдачею. Після цього жителі Татуагаона вирішили жорстоко провчити впертого сусіда - вони умовили іншого чоловіка на ім'я Шамбху виступити в ролі нареченої.

Нічого не підозрюючи, Сао пройшов у місцевому храмі обряд одруження, і лише після весілля дізнався, що його дружина - чоловік.

Про реакцію виставлених на посміховисько молодят індійські ЗМІ не пишуть, лише зазначають, що незвичайна пара стала приводом для пересудів у селищі.

Читайте також:

У Бразилії легалізували одностатеві шлюби

Поляк вирішив одружитися з картиною

Російський зоофіл попросив у Путіна дозволу одружитися з коровою

Повʼязані теми:

Наступна публікація