Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індії страшна хвороба перетворила маленьких дітей на людей похилого віку

Через рідкісне захворювання, за один рік дитина та її організм старішає на 10-15 років.

Анджалі Кумарі сім років, а її братові Кешав Кумару всього 18 місяців. Діти страждають від рідкісної хвороби прогерія - це захворювання, яке викликає передчасне старіння організму. Про це повідомляє Mirror.

Також у дітей розвинена невиліковна в Індії хвороба кутис лакса, вона робить шкіру зморшкуватою.

Маленьку Анджалі постійно дражнять у школі через її зовнішність.

"Я знаю, що я відрізняюся від інших дітей мого віку. У мене інша зовнішність, інше обличчя і тіло. Все не так, як у інших. У мене опухле обличчя, в той час, як усі інші люди в світі виглядають нормально. Вони постійно дивляться на мене і погано кричать услід", - розповідає дівчинка.

Батьки дівчинки сподіватися вилікувати хворобу, але лікарі в Індії сказали, що єдина надія - це медицина за кордоном. Сам батько працює в пральні та заробляє 60$.

Як відомо, діти які страждають від рідкісної хвороби, виглядають нормальними тільки 6-12 місяців після народження. Після цього у них починають розвиватися симптоми, характерні людям похилого віку: зморшки, втрата зору, облисіння, катаракти, повна втрата зубів, ламкість кісток і атеросклероз. Як правило, ці діти гинуть, не досягнувши 14 років, від інфарктів та інсультів.

Рідкісне генетичне захворювання прискорює процес старіння приблизно в 8-10 разів. Так, за один рік дитина та її організм старіє на 10-15 років.

Всього в світі зафіксовано близько 80 випадків прогерії в США, Росії, Європі та Азії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції