В Індії створено форум захисту свекрух від невісток

Індійські свекрухи створили організацію, яка дозволить разом боротися проти насильства та хибного уявлення невісток про злу свекруху.

Всеіндійський форум захисту прав свекрух сформовано в Індії для боротьби з насильством з боку невісток і негативним стереотипом в суспільстві, повідомила координатор нової організації Ніна Дхулія.

"Свекруху в Індії сприймають як джерело усього зла, як кривдницю дівчат. Насправді свекрухи частіше піддаються насильству з боку невісток, а не навпаки", - сказала Дхулія.

Перша в Індії організація захисту свекрух обіцяє "допомагати свекрухам і надавати їм моральну підтримку", йдеться в прес-релізі організації.

За словами координатора форуму, нещодавно було проведено дослідження, яке показало, що велика частина звинувачень в насильстві проти невісток з боку свекрух є помилковою.

"Свекруха віддає їй сина, віддає їй майно, а у відповідь отримує образи, помилкові звинувачення і наклеп", - вважає вона.

Як пояснила Дхулія, від якої теж пішла, висунувши проти неї "помилкові звинувачення" невістка, суспільство з дитинства налаштовує дівчат проти свекрух.

Більше того, все більше жінок в Індії працює навіть після заміжжя, що ще більше погіршило стан свекрух. "Невістка приходить ввечері додому і вважає, що свекруха повинна була зробити всю роботу по дому сама", - говорить Дхулія.

При цьому часто свекрухи не можуть розраховувати на допомогу синів, які у всьому підкоряються дружинам. Нерідко, говорить Дхулія, невістки обмежують контакт свекрух із синами.

Координатор форуму висловила жаль, що з-за негативного ставлення в суспільстві свекрухам дуже важко добитися справедливості в судах. "Навіть Національна комісія у справах жінок відмовляється приймати скарги від свекрух", - сказала вона.

Дхулія повідомила, що ідея організації свекрух знайшла відгук серед жінок по всій країні, і їй дзвонять з усієї Індії бажаючі підключитися до роботи форуму.

Читайте також:

На Сумщині свекруха спалила свою невістку та 3-річну онуку

Жінка збиралася вбити майбутню невістку

У Запоріжжі побудують "міст до тещі та свекрухи"

Киянка закатувала свекруху, розчленувала тіло і спустила в унітаз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: