В Індії введено премію "за бездітність"

Індуським парам, які зуміли за два роки не завести дітей, заплатять по 100 доларів. Влада боїться обігнати китайців за кількістю населення.

У Індії почата боротьба з високою народжуваністю. Кожна пара, яка успішно уникає вагітності протягом двох років, отримає премію у розмірі 100 доларів.

Таким чином влада країни намагаюється зупинити природний приріст населення.

За чисельністю населення Індія, в якій на сьогоднішній день налічується 1,2 мільярда людей, поступається лише Китаю.

Щорічний природний приріст населення в 18 мільйонів чоловік може привести до того, що до 2050 року країна переміститься на перше місце. Фахівці висловлюють побоювання, що такий темп приросту населення, може привести до серйозних проблем, пов'язаних з перенаселеністю міст і сіл. Ці прогнози змусили власті країни почати боротьбу з високою народжуваністю. В рамках державної програми молоді пари, що одружилися в 2007 році й до цього часу не мають дітей, отримають одноразову премію у розмірі 5.000 рупій (це приблизно 100 доларів). Пари, що утрималися від народження дитини протягом ще одного року, отримають 2.500 рупій.

Представники міністерства внутрішніх справ, коментуючи програму по обмеженню народжуваності, відзначають, що середня індійська сім'я в змозі виховати і дати хорошу освіту двом дітям. При народженні третьої дитини батьки починають відчувати фінансові труднощі. Нова урядова програма націлена на виховання відповідальності батьків перед підростаючим поколінням.

Читайте також:

В Індії дітей скидають з 15-метрової висоти, щоб вони були здорові

Індійський селянин взяв у дружини гору

Індійські священики одружили двох жаб

Стілець і віра допомагає завагітніти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: