Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Індонезії крокодил  повернув тіло вбитого ним чоловіка після заклинання відьми

Місцеві мешканці вважають, що будь-хто, хто купається голим у річці, буде з'їдений крокодилами.

В Індонезії крокодил напав і вбив чоловіка, а наступного дня повернув тіло загиблого - після того, як у справу втрутилася відьма.

Про це повідомляє The Daily Mail.

41-річний Серіфуддін купався в річці з друзями, коли звір накинувся і потягнув його під воду. Родичі марно шукали його тіло і тоді сільські жителі вирішили звернутися до місцевої чаклунки, яка спеціалізується на заклинаннях крокодилів. Селяни попросили її, щоб крокодил повернув Серіфуддіна живим.

Наступного дня вранці тіло чоловіка з'явилося на поверхні води. Крокодил плив, тримаючи голе тіло Серіфуддіна у своїх щелепах. Потім він відпустив його.

Місцевий житель, Еет, сказав, що існує місцевий міф про те, що будь-хто, хто купається голим у річці, буде з'їдений крокодилами. "Якщо людина купається голою, то її, безумовно, з'їдять крокодили. Якщо вона буде в одязі, її не з'їдять ".

Серіфуддін був знайдений мертвим, у нього були поламані ребра на правій стороні тіла.

Нагадаємо пастор з церкви "Ісуса Христа Святих Останніх Днів" Джонатан Мтетва загинув, намагаючись продемонструвати біблійне диво на річці Крокодил у Зімбабве. Пастор Мтетва відійшов від берега на 30 метрів, щоб встати та пройтися по воді, але нізвідки з'явилися три крокодили та розправилися з ним. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції