В Інтернеті почали продавати позитивні тести на вагітність

На популярному Ітнернет-порталі безкоштовних оголошень пропонують купити тести на вагітність з позитивним результатом для порятунку стосунків. Юристи попереджають про можливість судових процесів.

Оголошення про продаж тесту на вагітність
Оголошення про продаж тесту на вагітність
В Інтернеті почали продавати позитивні тести на вагітність.

Оголошення про продаж позитивних тестів розміщено на популярному Інтернет-порталі безкоштовних оголошень. Його авторка вирішила підзаробити на власній вагітності, пропонуючи "необмежену кількість" тестів з двома смужками. На сайті зазначена ціна тесту - 80 грн.

Скоріше за все продаж такого неординарного товару здійснюється для шантажу або певного впливу на чоловіків, відносини з якими не заладилися. У тексті оголошення зазначається: "Для дівчат, яким це справді необхідно і рятує ситуацію або стосунки".

Проте подібні маневри можуть закінчитися і судовим процесом. Юристи зазначають, що чоловік, якого шантажують таким чином, має повне право подати до суду.

"Цивільне право допускає подачу позову про образу честі, гідності та ділової репутації людини. Відповідати, природно, буде сама "шантажистка", але жінка, яка продавала ці тести цілком може бути співвідповідачем у такому процесі", - пояснила юрист Наталя Дюбенкова.

Якщо ж продавщиця виявиться приватним підприємцем, тоді обдурений чоловік зможе "пристебнути" до справи ще й пару статей податкового кодексу, каже вона.

Читайте також:

У Донецьку юнак пограбував ювелірну крамницю, щоб сісти за ґрати

Хорватська дівчинка вийшла з коми з блискучим знанням німецької

Вчені розповіли, як підрахувати свій еротичний капітал

Англійських школярок навчають сексу в автобусі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: