В Інтернеті з'явилася гра, в якій треба вбивати хворих на грип свиней

У Мережі з'явилася нова гра, яка швидко здобула популярність. Гравець-"лікар" ганяється по світу за хворими свинями з величезним шприцом.

Серед користувачів Інтернету користується великою популярність комп’ютерна гра про боротьбу з вірусом свинячого грипу.

Перед гравцем у вигляді лікаря з величезним шприцом стоїть завдання знищити за 20 секунд якомога більше зелених свиней з посмішками, які з дзижчанням літають по карті світу, з'являючись то на території Північної і Південної Америк, то в Росії, то в Китаї. Коли лікарю удається попасти в тварину, вона хрюкає, міняє колір і зникає. Перемагає той, хто вносить найбільш відчутний "вклад" у боротьбу з вірусом - знищує найбільшу кількість крилатих свиней.

Грі Swinefighter передує невелика передісторія, в якій роз'яснюється місія гравця: "Вірус виходить з-під контролю, так давайте ж знищимо його зараз". На сайті приводяться заходи, які слід вживати, щоб залишатися здоровим: часто мити руки з милом, не чіпати очі, рот або ніс, уникати контакту з хворими людьми.

Захворювання свинячим грипом в Мексиці та низці інших країн викликані гібридом вірусу грипу типу A (H1n1), комбінація антигенів якого раніше не зустрічалася у вірусів грипу, що викликають захворювання людей або свиней. Вірус грипу типа "А" являє значну небезпеку в епідеміологічному відношенні, оскільки здатний до швидкої генетичної зміни. У хворих підвищується температура, з'являються кашель, нежить, головний біль та біль у м'язах, в деяких випадках - блювота і діарея.

ВООЗ 27 квітня підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з третього до четвертого за шестибальною шкалою. Хворі свинячим грипом зареєстровані, окрім Мексики, в США, Великобританії, Ізраїлі, Новій Зеландії, Канаді, Іспанії та Германії.

Випадки загибелі людей від свинячого грипу підтверджені на даний момент лише в Мексиці. Раніше повідомлялося, що жертвами хвороби в цій країні стали більше 150 людей. Проте у 28 квітня увечері мексиканський міністр охорони здоров'я Хосе Анхель Кордова повідомив, що офіційно зареєстровано лише сім випадків загибелі людей від свинячого грипу, всі загиблі мешкали в Мехіко. За його даними, ще 152 людини померли від пневмонії. Міністр також офіційно підтвердив лише 26 випадків зараження людей в країні свинячим грипом.

Читайте також:

У "Борисполі" затримали літак через підозру на свинячий грип

Як вберегтися від свинячого грипу

Першим на свинячий грип захворів 4-річний хлопчик

У Швейцарії вибухнув контейнер зі зразками "свинячого грипу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: